Za dosego boljšega delovanja ta stran uporablja piškotke.

Ali se strinjate z njihovo uporabo?

Strinjam se
 SEE Electrica ExpertSEE Electrical
PODJETJA V SLOVENIJI:
 
ALEKSANDER VEHAR S.P.
ALEŠ MATUŠ S.P. - PROJEKTIRANJE, INŽENIRING "MAT-EL"
AL-KO THERM d.o.o.
ALPOS POSEBNE STORITVE, D.O.O.
ALSET D.O.O.
AMTECPRO
ANDREJ ARH S.P.
ANTON MAČEK S.P.
AQUATERM D.O.O.
ASIST, D.O.O.
AVELIS d.o.o.
BC 2222 D.O.O. BOVEC
BELK D.O.O.
BINO D.O.O.
BIRO ES D.O.O.
C & G D.O.O. LJUBLJANA
CABLEX-T
CALCIT D.O.O.
Conphis d.o.o.
CHANG HSING ENTERPRISE D.O.O.
CMC EKOCON D.O.O.
CPA D.O.O.
DANILO ORAŽEM
DARS D.O.O.
DATAPAN D.O.O.
DETEL STROJEGRADNJA LOGATEC, D.O.O.
DOMUS D.O.O.
DRAVSKE ELEKTRARNE MARIBOR D.O.O.
E-BIRO D.O.O.
ECO POWER - CEA , D.O.O.
EL ING PROJEKTIRANJE, D.O.O.
EL-ART D.O.O.
ELECTRIC D.O.O.
ELEK SVETOVANJE D.O.O.
ELEKTRIČNE INŠTALACIJE JANEZ JANC S.P.
ELEKTRO - SLOVENIJA, D.O.O.
ELEKTRO ELVES D.O.O.
ELEKTRO GORJUP, JANEZ GORJUP S.P.
ELEKTRO IKA GREGOR ŠKERLJ S.P.
ELEKTRO INŠTITUT MILAN VIDMAR
ELEKTRO MARIBOR D.D.
ELEKTRO PEČAVER, D.O.O.
ELEKTRO PIRNAT PIRNAT MIROSLAV S.P.
ELEKTRO PROJEKT D.O.O.
ELEKTRO PROJEKTIRANJE JANKO KNIFIC S.P.
ELEKTRO STERNAD, DAVORIN STERNAD S.P.
ELEKTRO URBANIJA , D.O.O.
ELEKTRO VZDRŽEVANJE PRIMOŽ ŠERCELJ S.P.
ELEKTROCENTER - MARJAN GRAJFONER S.P.
ELEKTROEXPERT ELEKTROSTORITVE JOŽE ŠRUMPF S.P.
ELEKTROINSTALACIJE - KODRIČ IVAN S.P.
ELEKTROINŠTALACIJE DANILO VAVH S.P.
ELEKTROINSTALACIJE ROMAN STRMLJAN S.P.
ELEKTROINŠTALATERSTVO SERGEJ ČESNIK S.P.
ELEKTROKOVINA PN D.O.O.
ELEKTROMATIKA, SERVIS ELEKTRONSKIH NAPRAV BENJAMIN GRAHOR S.P.
ELEKTROMONTAŽA D.D.
ELEKTRON D.O.O. MOST NA SOČI
ELEKTROTEHNIKA IZTOK MILOŠIČ S.P.
ELGO ELEKTROINSTALACIJE D.O.O.
ELIN D.O.O.
ELIPSA - SAŠO POPOVIČ S.P.
ELITA I.B.
ELIZA - TOMAŽ GROBIŠA S.P.
ELMAR ALEŠ MARJANOVIČ S.P.
ELMITEL D.O.O.
ELMO MERITVE D.O.O.
ELNET D.O.O. IZLAKE
ELPIN D.O.O.
ELPRO LEPENIK & CO. D.N.O.
ELSING, D.O.O.
EM.TRONIC D.O.O.
EMV D.O.O.
EMV VRŠČAJ D.O.O.
ENERG PSI INŽENIRING D.O.O.
ENERGO D.O.O.
ENERGOMONT D.D.
ENERGOREVIT D.O.O.
ENERING, D.O.O.
ENERKO ENERGO KONZALTING D.O.O.
ENOS-ENERGETIKA, D.O.O., JESENICE
ENPRO, D.O.O.
ESM METELKO ROBERT S.P.
EV D.O.O.
EVACO SERVIS D.O.O.
EVI ČRNOMELJ D.O.O.
EVJ ELEKTROPROM D.O.O.
FDS RESEARCH D.O.O.
FENIKS PRO D.O.O.
FENOLIT D.D.
FIBERNET, D.O.O., LJUBLJANA
FORM BRESTANICA D.O.O.
FORTE INŽENIRING, D.O.O. LJUBLJANA
GO TO D.O.O.
GOAP D.O.O. NOVA GORICA
GORENJE GAIO, D.O.O.
GVOZDIČ - ELEKTRONIK K.D.
HAWE Hidravlika d.o.o.
HIDRIA INŽENIRING D.O.O.
HIDROENERGIJA D.O.O. LJUBLJANA
HIDROINŽENIRING D.O.O.
HSE INVEST D.O.O.
HTZ VELENJE, I.P., D.O.O.
IEG D.O.O.
IKU D.O.O.
IMP PROMONT-ELEKTRO D.O.O. NOVO MESTO
IMP, D.D.
INEA D.O.O.
INO, D.O.O., ŽIRI
INSEM - ATMOS ŽERJAVI IN DVIŽNA TEHNIKA D.O.O.
ISKRA INVEST, D.D., LJUBLJANA
ISKRA MEHANIZMI, D.D., LIPNICA
ISKRA SISTEMI, D.D.
IVA, D.O.O.
JAN & FLORJAN, D.O.O.
JAVNO PODJETJE ENERGETIKA MARIBOR D.O.O.
JELEN GRADNJE - ANDREJ JELEN S.P.
KEKO-OPREMA D.O.O. ŽUŽEMBERK
KLS LJUBNO D.O.O.
KOLEKTOR ORODJARNA D.O.O.
KORONA INŽENIRING D.D.
KOVINOPLASTIKA LOŽ D.D.
KOVINOTEHNA MKI D.O.O.
KOVIS-LIVARNA D.O.O.
KOVOD POSTOJNA, D.O.O.
KRAŠKI VODOVOD SEŽANA D.O.O.
LAJOVIC TUBA EMBALAŽA, D.O.O.
LEK D.D.
LEK D.D. LENDAVA
LESSPOJ - TRČEK & CO. D.O.O.
LINDAB D.O.O.
LITOSTROJ RAVNE D.O.O.
LUKA KOPER INPO, D.O.O.
LUKA KOPER, D.D.
M TEHNOLOGIJE D.O.O.
MARJAN GROBELŠEK S.P.
MARKO MITROVIĆ S.P.
MARN D.O.O.
MATISA D.O.O.
Matvoz d.o.o.
MC EPRO, MARKO CERAR S.P.
MEHATRONIKA D.O.O.
MELTEH D.O.O.
MERCATOR-OPTIMA, D.O.O.
MESSER SLOVENIJA D.O.O.
MIDES INTERNATIONAL D.O.O.
MITOL D.D., SEŽANA
MM-BIRO D.O.O.
MPI-RECIKLAŽA D.O.O.
MSOS JOŽE PODOBNIK S.P.
NIEROS METAL D.O.O., SLOVENJ GRADEC
NIKSIS D.O.O.
NORMA, D.O.O., LESCE
OPREMA RAVNE D.O.O.
OPTACORE
OTTO Tehnologija d.o.o.
PALOMA D.D.
PETER FLEIŠER S.P. FP - PROJEKTIVA
PIŠEK-VITLI KRPAN, D.O.O.
PINSOL, D.O.O.
PKK D.O.O.
PODJETJE ZA VZDRŽEVANJE AVTOCEST D.O.O.
PREDILNICA LITIJA D.O.O.
PRJ, MIROSLAV JEMEC S.P.
PRODUCTA, D.O.O.
PROELIT D.O.O., LJUBLJANA
PROFI K 2 D.O.O. LJUBLJANA
PROJEKTING BIRO D.O.O.
PROJEKTIVNI BIRO VELENJE D.D.
PROSYS, D.O.O., VELENJE
PROTECH BIRO PROJEKTIRANJE IN SVETOVANJE D.O.O.
PROTIM RŽIŠNIK PERC D.O.O.
PROVENT D.O.O.
PSE, BOŠTJAN HAFNER S.P.
RACI D.O.O.
REMCOLA-REMCHEM, D.O.O.
REVOZ D.D.
ROBERTINO ELEKTRO STORITVE ROBERT ŽVARC S.P.
ROBOTINA D.O.O.
SALINVEST, D.O.O.
SAUTER AUTOMATIKA D.O.O., LJUBLJANA
SAVAPROJEKT D.D.
SE-KU D.O.O. CELJE
SEC D.O.O.
SEC ELECTRONICS SAMSA MILAN S.P.
SEGIS D.O.O.
SIMBIO D.O.O.
SIPRONIKA D.O.O.
SKAI BO D.O.O.
ŠKRLJ D.O.O.
SMM D.O.O.
SOLVERA LYNX D.D.
SONET PLUS D.O.O.
SPINO II, D.O.O. LJUBLJANA
SPLOŠNA BOLNIŠNICA CELJE
STAMEKS D.O.O.
STARKOM D.O.O.
STOJAN ČEBOKLI
STRELA D.O.O., VODICE
STUDIO RAZVOJ D.O.O.
TAB TOVARNA AKUMULATORSKIH BATERIJ D.D.
TALISMAN D.O.O.
TALUM D.D. KIDRIČEVO
TDR TRADING D.O.O.
TECH3 SISTEMI D.O.O.
TECHNOBELL D.O.O.
TECHNOPROCUR D.O.O. DOBROVA
TELEKOM SLOVENIJE, D.D.
TERMO SHOP D.O.O.
TERMO, D.D.
TIBA D.O.O., LJUBLJANA
TIMA-TGS D.O.O.
TIN D.O.O.
TMD INVEST D.O.O.
TOKAM D.O.O.
TOMARKS D.O.O.
TOVARNA SLADKORJA D.D.
TSN D.O.O.
UROŠ POVŠIČ S.P.
URSA, D.O.O., ŽALEC
V.E.P.T. RAKIČAN D.O.O.
VARSTROJ D.D.
VAVTAR INŽENIRING, D.O.O., JESENICE
VEYANCE TECHNOLOGIES EUROPE, D.O.O.
Vigred d.o.o.
VIMOSA D.O.O.
VIPTRONIK D.O.O.
VIRS, D.O.O.
VOLER BLAŽ S.P.
WEGO GREGOR WOLF S.P.
WILLY STADLER D.O.O.
YASKAWA SLOVENIJA D.O.O.
ŽITO PREHRAMBENA INDUSTRIJA, D.D. PC PEKARNA VRHNIKA
ZM PROJEKTIRANJE MATJAŽ ZUPANIČ S.P.
 
IZOBRAŽEVALNE USTANOVE V SLOVENIJI:
 
ELEKTROTEHNIŠKO-RAČUNALNIŠKA STROKOVNA ŠOLA IN GIMNAZIJA LJUBLJANA
FAKULTETA ZA ELEKTROTEHNIKO - UNIVERZA V LJUBLJANI
FAKULTETA ZA ELEKTROTEHNIKO, RAČUNALNIŠTVO IN INFORMATIKO - UNIVERZA V MARIBORU
FAKULTETA ZA ENERGETIKO - UNIVERZA V MARIBORU
ICES - IZOBRAŽEVALNI CENTER ENERGETSKEGA SISTEMA
ŠOLSKI CENTER CELJE
ŠOLSKI CENTER KRANJ
ŠOLSKI CENTER KRŠKO-SEVNICA
ŠOLSKI CENTER MARIBOR
ŠOLSKI CENTER NOVA GORICA
ŠOLSKI CENTER PTUJ
ŠOLSKI CENTER VELENJE
SREDNJA POKLICNA IN TEHNIŠKA ŠOLA MURSKA SOBOTA
VISOKOŠOLSKO SREDIŠČE NOVO MESTO
SREDNJA ŠOLA TEHNIŠKIH STROK ŠIŠKA
 
PODJETJA (HRVAŠKA, BOSNA IN HERCEGOVINA, SRBIJA, ČRNA GORA, MAKEDONIJA):
 
AL PACK D.O.O. SUBOTICA
ANALIZA D.O.O.
ARRESS D.O.O.
Asembler d.o.o.
ATO INŽENJERING D.O.O.
BALAENA D.O.O.
BIRO ZA PROJEKTOVANJE MSM
BOREL LIFT D.O.O.
CENTROMETAL D.O.O.
CLIMA-TRADE D.O.O.
CONRAM D.O.O.
D.M. SYSTEM D.O.O. NOVI SAD
DALEKOVOD D.D.
DEL-MIHELČIĆ-ELEKTRONIK D.O.O.
DELING D.O.O. TUZLA
DIV INŽENJERING D.O.O.
DNP-INŽENJERING DOO NOVI SAD
DRINSKO-LIMSKE HIDROELEKTRANE D.O.O. BAJINA BAŠTA
DRVENJAČA D.D.
E.S.A. D.O.O.
EDV D.O.O. PANČEVO
Elektroautomatika Nino
EFT - RUDNIK I TERMOELEKTRANA STANARI D.O.O.
ELEKTRO-ENERGETIKA PROJEKT D.O.O.
ELEKTRO-INŽENJERSKI BIRO D.O.O.
ELEKTROINDUSTRIJSKA I OBRTNIČKA ŠKOLA RIJEKA
ELEKTROINŽENJERING - IVOŠEVIĆ D.O.O.
ELEKTROISTOK-INŽENJERING D.O.O.
ELEKTROISTOK-PROJEKTNI BIRO D.O.O.
ELEKTRONSKI FAKULTET NIŠ
ELEKTROPRENOS BIH A.D. - OPERATIVNO PODRUČJE BANJA LUKA
ELEKTROPRENOS BIH A.D. - OPERATIVNO PODRUČJE MOSTAR
ELEKTROPRENOS BIH A.D. - OPERATIVNO PODRUČJE SARAJEVO
ELEKTROPRIVREDA CRNE GORE A.D. NIKŠIĆ
ELEKTROPROJEKT D.D.
ELEKTROSRBIJA D.O.O. KRALJEVO
Elektro Strabeznik d.o.o.
ELEKTROTEHNIČKI URED LACKOVIĆ D.O.O.
ELING-PROJEKT D.O.O.
ELKA D.D.
ELNA KABEL D.O.O.
ELNOS BL D.O.O. BANJA LUKA
ENERA D.O.O.
ENERGETRA BEOGRAD
ENERGOCONTROL D.O.O. MOSTAR
ENERGOCONTROL ZAGREB D.O.O.
ENERGOINVEST, D.D. SARAJEVO
ENERGOMONTAŽA A.D.
ENERGOPROJEKT HIDROINŽENJERING A.D.
ENERGOPROJEKT OPREMA A.D.
ENIGMA DS D.O.O. BEOGRAD
ESCO - FOFONJKA D.O.O.
ESP D.O.O.
ETING D.O.O. SPLIT
FRIGOMAX SERVICE D.O.O.
Goran Stojnic - Vranje
GPZ D.D.
HELB D.O.O.
HEP ODS D.O.O. - DP ELEKTRA KARLOVAC
HEP ODS D.O.O. - DP ELEKTRA VARAŽDIN
HEP ODS D.O.O. - DP ELEKTRA ZAGREB
HEP ODS D.O.O. - DP ELEKTROPRIMORJE RIJEKA
HEP ODS D.O.O. - DP ELEKTROSLAVONIJA OSIJEK
HEP PROIZVODNJA D.O.O. - POGON TE-TO ZAGREB
HOPS D.O.O.
HOPS D.O.O. PrP OSIJEK
HOPS D.O.O. PrP SPLIT
HOPS D.O.O. PrP ZAGREB
HRT
IEE D.O.O.
IMPOL SEVAL VALJAONICA ALUMINIJUMA A.D.
INA D.D. - POGON MOLVE
INSTITUT DR SIMO MILOŠEVIĆ A.D.
IPT-INŽENJERING D.O.O.
IVAN BOŽAC
JADRANSKI NAFTOVOD D.D.
JAVNO PREDUZEĆE ZA IZGRADNJU OBRENOVCA
JP ELEKTROPRIVREDA HZ HB D.D. MOSTAR
JP SRBIJAGAS
JP ZAVOD ZA IZGRADNJU GRADA PRIJEDOR
KEOPS D.O.O.
KOMFOR KLIMA D.O.O.
KOMPAKT-INŽENJERING D.O.O.
KONČAR - ELEKTRONIKA IN INFORMATIKA D.D.
KONČAR - INŽENJERING ZA ENERGETIKU I TRANSPORT D.D.
KONČAR - MES D.D.
KOTOR-PROJEKT A.D.
KROVEL D.O.O.
LIFT-NET D.O.O.
LUČKA UPRAVA RIJEKA
M&D UNIT D.O.O. BEOGRAD
M-M ELEKTRO D.O.O.
MC2 D.O.O.
MDM-ELMEX D.O.O.
MENGHER INTELLIGENT AUTOMATION D.O.O.
MICONIC DIZALA D.O.O. OSIJEK
MIHA ING D.O.O.
MINI EL D.O.O.
MLC ELECTRONIC D.O.O.
MONTELEKTRO D.O.O.
MONT SISTEMI D.O.O.
NABLA SLAVONIJA D.O.O.
NOVKABEL A.D.
OBRT ZA ELEKTROINSTALATERSKE RADOVE BEL
ODAŠILJAČI I VEZE D.O.O.
OPĆA BOLNICA KARLOVAC
PD RB KOLUBARA D.O.O. LAZAREVAC
PELCER D.O.O.
PETROKEMIJA D.D.
PETROLEJKA D.O.O.
PI - ING D.O.O.
PIMAMI D.O.O.
POLOS D.O.O.
POSIT D.O.O.
PPT INŽENJERING A.D.
PREFIX D.O.O.
PRO INTEGRIS D.O.O.
PROJEKTNI BIRO ETHAM
PROJEKTNI BIRO SPLIT D.O.O.
PUPIN TELECOM A.D.
RA - ADRIATIC D.O.O.
ROTOR D.O.O.
S&T HRVATSKA D.O.O.
SET D.O.O. ŠABAC
SIEMENS A.E. SKOPJE
SINTAKSA D.O.O.
SLIVAR D.O.O.
SOCOTAB DOO BITOLA
SOJARA D.D. ZADAR
SPARK D.O.O.
STANKO D.O.O.
STI.M D.O.O.
STSI - INTEGRIRANI TEHNIČKI SERVISI D.O.O.
SVEUČILIŠTE SJEVER - SVEUČILIŠNI CENTAR VARAŽDIN
SVEUČILIŠTE U DUBROVNIKU, ODJEL ZA ELEKTROTEHNIKU I RAČUNARSTVO
TEH PROJEKT ELEKTROTEHNIKA D.O.O.
TEHNO-ELEKTRO D.O.O.
TEHNO-VAL D.O.O.
TERMOSTROJ D.O.O.
TIGAR TYRES D.O.O.
TPK NOVA D.O.O.
TREJDING SISTEMS
TROMONT D.O.O.
UČKA KONZALTING PAZIN D.O.O.
ULJANIK TESU D.D.
UNIKOMERC-ELEKTRO D.O.O.
UNIVEL D.O.O.
UPEL D.O.O.
URED OVLAŠTENOG INŽENJERA ELEKTROTEHNIKE - ARSEN MARČETA
URED OVLAŠTENOG INŽENJERA ELEKTROTEHNIKE - DRAGO SVOBODA
URED OVLAŠTENOG INŽENJERA ELEKTROTEHNIKE - ZDRAVKO RAŽOV
Veski d.o.o.
ZORAN SIMIĆ
13. JANUAR d.o.o.
 
IZOBRAŽEVALNE USTANOVE (HRVAŠKA, BOSNA IN HERCEGOVINA, SRBIJA, ČRNA GORA, MAKEDONIJA):
 
ELEKTROSTROJARSKA OBRTNIČKA ŠKOLA
ELEKTROSTROJARSKA ŠKOLA VARAŽDIN
ELEKTROTEHNIČKA I EKONOMSKA ŠKOLA NOVA GRADIŠKA
ELEKTROTEHNIČKA I GRADJEVINSKA ŠKOLA NIKOLA TESLA ZRENJANIN
ELEKTROTEHNIČKA I PROMETNA ŠKOLA OSIJEK
ELEKTROTEHNIČKA ŠKOLA MIHAJLO PUPIN NOVI SAD
ELEKTROTEHNIČKA ŠKOLA NIKOLA TESLA BEOGRAD
ELEKTROTEHNIČKA ŠKOLA NIKOLA TESLA NIŠ
ELEKTROTEHNIČKA ŠKOLA NIKOLA TESLA PANČEVO
ELEKTROTEHNIČKA ŠKOLA RADE KONČAR BEOGRAD
ELEKTROTEHNIČKA ŠKOLA SPLIT
ELEKTROTEHNIČKA ŠKOLA ZAGREB
ELEKTROTEHNIČKI FAKULTET BEOGRAD
ELEKTROTEHNIČKI FAKULTET OSIJEK
ELEKTROTEHNIČKI FAKULTET SARAJEVO
ELEKTROTEHNIČKI FAKULTET SKOPJE
FAKULTET ELEKTROTEHNIKE I RAČUNARSTVA ZAGREB
FAKULTET ELEKTROTEHNIKE, STROJARSTVA I BRODOGRADNJE
FAKULTET TEHNIČKIH NAUKA NOVI SAD
GIMNAZIJA I STRUKOVNA ŠKOLA JURJA DOBRILE
GIMNAZIJA SESVETE
GOSPODARSKA ŠKOLA ISTITUTO PROFESSIONALE BUJE
I. TEHNIČKA ŠKOLA TESLA
INDUSTRIJSKA ŠKOLA SPLIT
INDUSTRIJSKO-OBRTNIČKA ŠKOLA PULA
INDUSTRIJSKO-OBRTNIČKA ŠKOLA ŠIBENIK
INDUSTRIJSKO-OBRTNIČKA ŠKOLA SISAK
INDUSTRIJSKO-OBRTNIČKA ŠKOLA SLATINA
INDUSTRIJSKO-OBRTNIČKA ŠKOLA SLAVONSKI BROD
INDUSTRIJSKO-OBRTNIČKA ŠKOLA VIROVITICA
OBRTNA TEHNIČKA ŠKOLA SPLIT
OBRTNIČKA I TEHNIČKA ŠKOLA OGULIN
OBRTNIČKA ŠKOLA BJELOVAR
OBRTNIČKA ŠKOLA DUBROVNIK
OBRTNIČKA ŠKOLA KOPRIVNICA
OBRTNIČKO-INDUSTRIJSKA ŠKOLA U IMOTSKOM
OBRTNIČKO-INDUSTRIJSKA ŠKOLA ŽUPANJA
POMORSKO-TEHNIČKA ŠKOLA DUBROVNIK
POŠTANSKA I TELEKOMUNIKACIJSKA ŠKOLA
PRVA SREDNJA ŠKOLA BELI MANASTIR
SREDNJA ŠKOLA 22. OKTOBAR ŽABALJ
SREDNJA ŠKOLA BAN JOSIP JELAČIĆ
SREDNJA ŠKOLA BLATO
SREDNJA ŠKOLA BUZET
SREDNJA ŠKOLA DRAGUTINA STRAŽIMIRA
SREDNJA ŠKOLA DUGO SELO
SREDNJA ŠKOLA FRA ANDRIJE KAČIĆA MIOŠIĆA PLOČE
SREDNJA ŠKOLA GLINA
SREDNJA ŠKOLA ISIDORA KRŠNJAVOGA NAŠICE
SREDNJA ŠKOLA IVAN ŠVEAR IVANIĆ GRAD
SREDNJA ŠKOLA IVANA MEŠTROVIĆA DRNIŠ
SREDNJA ŠKOLA JURE KAŠTELAN OMIŠ
SREDNJA ŠKOLA KONJŠČINA
SREDNJA ŠKOLA KRAPINA
SREDNJA ŠKOLA MATE BLAŽINE LABIN
SREDNJA ŠKOLA METKOVIĆ
SREDNJA ŠKOLA OTOČAC
SREDNJA ŠKOLA PAVLA RITTERA VITEZOVIĆA U SENJU
SREDNJA ŠKOLA PETRA ŠEGEDINA
SREDNJA ŠKOLA SLUNJ
SREDNJA ŠKOLA VALPOVO
SREDNJA ŠKOLA VELA LUKA
SREDNJA ŠKOLA ZA ELEKTROTEHNIKU I RAČUNALSTVO
SREDNJA ŠKOLA ZLATAR
SREDNJA ŠKOLA ZVANE ČRNJE ROVINJ
SREDNJA STRUKOVNA ŠKOLA ANTUNA HORVATA
SREDNJA STRUKOVNA ŠKOLA BLAŽ JURJEV TROGIRANIN
SREDNJA STRUKOVNA ŠKOLA KRALJA ZVONIMIRA KNIN
SREDNJA STRUKOVNA ŠKOLA MAKARSKA
SREDNJA STRUKOVNA ŠKOLA SAMOBOR
SREDNJA STRUKOVNA ŠKOLA VELIKA GORICA
SREDNJA STRUKOVNA ŠKOLA VINKOVCI
SREDNJA TEHNIČKA ŠKOLA MIHAJLO PUPIN KULA
SREDNJA TEHNIČKA ŠKOLA ŠINKOVIĆ JOŽEF BAČKA TOPOLA
SREDNJA TEHNIČKA ŠKOLA SOMBOR
STROJARSKA TEHNIČKA ŠKOLA FAUSTA VRANČIĆA
STRUKOVNA ŠKOLA EUGENA KUMIČIĆA ROVINJ
STRUKOVNA ŠKOLA GOSPIĆ
STRUKOVNA ŠKOLA VICE VLATKOVIĆA
STRUKOVNA ŠKOLA ĐURĐEVAC
TALIJANSKA SREDNJA ŠKOLA DANTE ALIGHIERI PULA
TALIJANSKA SREDNJA ŠKOLA LEONARDO DA VINCI
TALIJANSKA SREDNJA ŠKOLA ROVINJ
TEHNIČKA I INDUSTRIJSKA ŠKOLA RUĐERA BOŠKOVIĆA U SINJU
TEHNIČKA ŠKOLA 9.MAJ BAČKA PALANKA
TEHNIČKA ŠKOLA ADA
TEHNIČKA ŠKOLA BEČEJ
TEHNIČKA ŠKOLA BJELOVAR
TEHNIČKA ŠKOLA ČAČAK
TEHNIČKA ŠKOLA ČAKOVEC
TEHNIČKA ŠKOLA DARUVAR
TEHNIČKA ŠKOLA IVAN SARIĆ SUBOTICA
TEHNIČKA ŠKOLA KARLOVAC
TEHNIČKA ŠKOLA KUTINA
TEHNIČKA ŠKOLA NIKOLE TESLE
TEHNIČKA ŠKOLA PIROT
TEHNIČKA ŠKOLA POŽEGA
TEHNIČKA ŠKOLA PROTA STEVAN DIMITRIJEVIĆ ALEKSINAC
TEHNIČKA ŠKOLA PULA
TEHNIČKA ŠKOLA RADE METALAC LESKOVAC
TEHNIČKA ŠKOLA RUĐERA BOŠKOVIĆA VINKOVCI
TEHNIČKA ŠKOLA RUĐERA BOŠKOVIĆA ZAGREB
TEHNIČKA ŠKOLA ŠABAC
TEHNIČKA ŠKOLA ŠIBENIK
TEHNIČKA ŠKOLA SISAK
TEHNIČKA ŠKOLA SLAVONSKI BROD
TEHNIČKA ŠKOLA SMEDEREVO
TEHNIČKA ŠKOLA U IMOTSKOM
TEHNIČKA ŠKOLA UŽICE
TEHNIČKA ŠKOLA VIROVITICA
TEHNIČKA ŠKOLA VRANJE
TEHNIČKA ŠKOLA ZA STROJARSTVO I MEHATRONIKU SPLIT
TEHNIČKA ŠKOLA ZADAR
TEHNIČKA ŠKOLA ZAGREB
TEHNIČKA ŠKOLA ZAJEČAR
TEHNIČKA ŠKOLA ŽUPANJA
TEHNIČKI FAKULTET ČAČAK
TEHNIČKI FAKULTET RIJEKA
TEHNIČKO VELEUČILIŠTE U ZAGREBU, STRUČNI STUDIJ ELEKTROTEHNIKE
UNIVERZITET CRNE GORE - ELEKTROTEHNIČKI FAKULTET PODGORICA
UNIVERZITET U BANJOJ LUCI - ELEKTROTEHNIČKI FAKULTET
UNIVERZITET U TUZLI - FAKULTET ELEKTROTEHNIKE
VISOKA TEHNIČKA ŠKOLA STRUKOVNIH STUDIJA NIŠ
VISOKA TEHNIČKA ŠKOLA STRUKOVNIH STUDIJA SUBOTICA
VISOKA TEHNIČKA ŠKOLA U BJELOVARU
ZAVOD ZA INFORMATIKU I TELEMATIKU GRADA SARAJEVA
ŽELJEZNIČKA TEHNIČKA ŠKOLA MORAVICE
ZRAKOPLOVNA TEHNIČKA ŠKOLA RUDOLFA PEREŠINA